Laptop internete bağlanmyor

Dr.You

Femtopat
Merhaba evime yeni bir internet sağlayıcısı bağlattık. Bundan sonra ilk günler müthiş giderken laptopum modeme bağlanmamaya başladı. Bağlanırken IP adresi alınamadı diyordu. Bundan sonra benim evimde eskiden kalma bir paylaştırıcı vardı onu kurduktan sonra laptopum internete bağlanabildi diğer cihazlar modeme bağlınırken laptopum sadece paylaştırıcıya bağlanabiliyordu. Bunun sebebi nedir acaba bana yardımcı olur musunuz?

Makaleler
3
Yer
39°51'01.0"N 32°50'49.4"E
DNS Ayarlarınızla oynadınız mı?

Omer.cinar

Centipat
Merhaba evime yeni bir internet sağlayıcısı bağlattık. Bundan sonra ilk günler müthiş giderken laptopum modeme bağlanmamaya başladı. Bağlanırken IP adresi alınamadı diyordu. Bundan sonra benim evimde eskiden kalma bir paylaştırıcı vardı onu kurduktan sonra laptopum internete bağlanabildi diğer cihazlar modeme bağlınırken laptopum sadece paylaştırıcıya bağlanabiliyordu. Bunun sebebi nedir acaba bana yardımcı olur musunuz?

Ethernet ile deneme şansınız var mı?

PaRaDoKs

Femtopat
Tarih ve saat ayarı doğru mu

Ve Ethernet ile bağlanıyorsanız kabloyu doğru yere taktığınızdan emin misiniz?

PaRaDoKs

Femtopat
Aynı sorunu zamanında yaşadım modern markanızın sitesine gidin üyelik bilgilerinizi girin ve hata testi yapın ardından bir hızlı kurulumla sorun hallolur

Yeni konular

Yukarı