Laptop ışık yanıyor ekran gelmiyor

Groww

Hectopat
Merhabalar geçenlerde laptobu açmaya kalktığımda ışığı yanıyordu ama ekran gelmiyordu 30 dk bekledikten sonra ekran tekrar geri geldi. Bugün açmaya kalktığımda güç düğmesine bastığım halde hiçbir tepki vermiyor. Bulunduğum ortam çok nemli olduğu için laptop ekranı bazen ıslak oluyordu. Bugün içinden su aktığını gördüm. Sorun nedir acaba?

Evde nemlen di bende anlamadım içinden su akmaya başlayınca şaşırdım kaldım öyle normalde şarja taktigim da ışığı yanardı oda yanmıyor en us katta oturuyorum nemden camlar bile buhar olabiliyor

Orta sıcaklıkta fon tuttum ama hala tık yok ışıkları bile yanmıyor
Bazı elektronik cihazlarda nedenini işin ehlinin açıklayabileceği elektrik akımının çesitli nedenlerle cihazın kesmesi.. Şunu yap fişi çek prizden 20 dak bekle, prize fişi takar takmaz 1 san içinde laptopu çalıştır düğmesine bas. Sonucunu yazarsan seviniriz.

Bazı elektronik cihazlarda nedenini işin ehlinin açıklayabileceği elektrik akımının çesitli nedenlerle cihazın kesmesi.. Şunu yap fişi çek prizden 20 dak bekle, prize fişi takar takmaz 1 san içinde laptopu çalıştır düğmesine bas. Sonucunu yazarsan seviniriz.

Şarj ışığı yanmıyor ki laptopda dediklerinizi yaptım ama çalışmadı yarın servisine götürmeyi düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı