Laptop ısınma problemi

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Selam dostlar, hayırlı akşamlar dilerim. Yaklaşık 3-5 ay önce laptop aldım. Aldıktan sonra ısınmaya başladı, laptop ikinci el değil. Sıfır olarak alındı, bu sorun laptopu açtıktan 10-15 dakika sonra başlıyor. Tanıdığımın kullandığı işletim sistemi kötü bir laptopta bu sorunla karşılaşılmıyor. Üstelik soğutucu kullanmıyor. Benim laptopumda sizce neden böyle bir sorun var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplardan bahsediyoruz küçücük bir kutu içerisinde bir sürü donanım ısıması normal ama sıfır olduğunu söylüyorsunuz, havalandırma deliklerini hep hava alacak şekilde durmalıdır laptop eğer bu hatayı yapıyorsanız ısınabilir.

Laptoplardan bahsediyoruz küçücük bir kutu içerisinde bir sürü donanım ısıması normal ama sıfır olduğunu söylüyorsunuz, havalandırma deliklerini hep hava alacak şekilde durmalıdır laptop eğer bu hatayı yapıyorsanız ısınabilir.

Hava delikleri laptopun altında, bundan kaynaklı olabilir bunu düşündüm. Fakat bu ilk aldığımız zamanlar olmadı, sorunla 1-2 aydır karşı karşıyayım. Isınmadığı zamanlardada şu anki konumunda aynı şekilde kullanıyordum. Laptop sanki 5 yıllıkmış gibi fan sesi vermeye başladı, aşırı sinir bozucu bir durum. Yakınlarda soğutucu almayı düşünüyorum, umarım işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı