Laptop ısınma sorunu

Walter White1

Hectopat
Daha fazla  
Ben biraz fazla oyun oynayan tiplerdenim ve ısınma oluyor ve az da olsa ısınma sorununu gidermek istiyorum. Yazılımsal olarak bir çözümü var mıdır? Ya da önerebileceğiniz bir soğutucu?

Soğutucu için bütçeniz nedir?
Max 50TL
Sıcaklık değerlerini MSI Afterburner-Rıva Tuner static Server ile ölçtüm ve 55-70 arası ısındığı hissedilir bir şekilde veriyor. Fan tam güçte çalışıyor ama nafile.
r5 m330 ekran kartı.Ama biosta r5 m430 olarak gözüküyor.

Dosya Ekleri

• amd.JPG
    amd.JPG
    88,8 KB · Görüntüleme: 38
Sıcaklık değerlerini MSI Afterburner-Rıva Tuner static Server ile ölçtüm ve 55-70 arası ısındığı hissedilir bir şekilde veriyor. Fan tam güçte çalışıyor ama nafile.
Sıcaklıklar kötü değil. Oyunlarda FPS düşüşü yaşamıyorsanız bir şey yapmanıza gerek yok. Laptoplar doğal olarak ısınan makinelerdir.

Sıcaklıklar kötü değil. Oyunlarda FPS düşüşü yaşamıyorsanız bir şey yapmanıza gerek yok. Laptoplar doğal olarak ısınan makinelerdir.

Örneğin NFS Payback adlı oyunu açıyorum ve FPS değerleri genelde 75-85 arası oluyor. Ama ısınma olunca 45-60 arası geziyor. Peki önerebileceğiniz bir vakumlu soğutucu ya da altlık var mıdır?
Hadron HD2008 indirim ile 68 TL idi bir sitede bakabilirsiniz, indirimsiz 100 TL.
Ürün hoşuma gitti.Bir düşüneceğim.

I.

Max 50TL.
Sıcaklık değerlerini MSI Afterburner-rıva tuner static server ile ölçtüm ve 55-70 arası ısındığı hissedilir bir şekilde veriyor. Fan tam güçte çalışıyor ama nafile.
R5 M330 ekran kartı. Ama BIOS'ta R5 M430 olarak gözüküyor.

Isınma durumunuz normal FPS düşmesi yiyeceğinizi sanmıyorum ama genede istiyorsanız laptop stand soğutucular iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı