Laptop ısınma sorunu

Talha27

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, benim sorunum bilgisayarı açtığım anda ısınıyor, fanlar bağırıyor sizce nedeni ne olabilir yanacak diye korkuyorum.

Uzun yıllardır laptop kullanıcısıyım, edindiğim tecrübelere göre fanları ne kadar temiz tutarsan o kadar bilgisayar rahat ve düşük sıcaklıkta çalışır. Bilgisayar ısındıkça performansıda düşer. İçini bir bilgisayarcıda, yapabilirim diyorsanız kendiniz veya yetkili servisinde iç dış temizlik bakımını yaptırırsanız hiçbir sorun kalmaz.

Merhaba arkadaşlar, benim sorunum bilgisayarı açtığım anda ısınıyor, fanlar bağırıyor sizce nedeni ne olabilir yanacak diye korkuyorum.

Korkama çok gerek yok şunları yapsan yeterli "termal macun yenile Arctic MX4 sonra donanımsal temizlik yaptırın ve en sonunda Laptop'ın altına soğutucu alın (tek fanlı ama büyük bir fan olması taraftarıyım) bu şekilde aynısını bende yaptım ve GTA V'de 90 derece alırken 60 derece alıyorum artık hocam.

Korkama çok gerek yok şunları yapsan yeterli "termal macun yenile Arctic MX4 sonra donanımsal temizlik yaptırın ve en sonunda Laptop'ın altına soğutucu alın (tek fanlı ama büyük bir fan olması taraftarıyım) bu şekilde aynısını bende yaptım ve GTA V'de 90 derece alırken 60 derece alıyorum artık hocam.

Teşekkür ederim en yakın zamanda yaptıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı