Laptop ısınmasa bile kapanıyor

Purepsi

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce termal macununu yeniledim. Artık ısınmıyor ama kendi kendine kapanıyor. Bunu yazarken bile kapandı. Bunun nedeni nedir?

2 gün önce termal macununu yeniledim. Artık ısınmıyor ama kendi kendine kapanıyor. Bunu yazarken bile kapandı. Bunun nedeni nedir?

Fan'ın çalıştığına eminmisiniz? umarım termal macunu kısa devre yapacak şekilde sağa sola bulaştırarak sürmemişsinizdir.

Tekrar açıp içini iyice kontrol edin fan'ın çalıştığından emin olun.

Fan'ın çalıştığına eminmisiniz? umarım termal macunu kısa devre yapacak şekilde sağa sola bulaştırarak sürmemişsinizdir.

Tekrar açıp içini iyice kontrol edin fan'ın çalıştığından emin olun.
Termal macunlar elektriği ileten maddeler değil istediğin kadar sağa sola sür kapanmaz.
Başkan ısınmıyor diyon da bir kontrol etmede fayda var belki soğutucu blok ile işlemci arasında bir temassızlık olabilir veya fan kablosunu belki takmayı unutmuş olabilirmisin.

Termal macunlar elektriği ileten maddeler değil istediğin kadar sağa sola sür kapanmaz.

Başkan ısınmıyor diyon da bir kontrol etmede fayda var belki soğutucu blok ile işlemci arasında bir temassızlık olabilir veya fan kablosunu belki takmayı unutmuş olabilir misin?

Fanın kablosu takılı, iyi çalışıyor. Birazdan bakarım içine.

Geri
Yukarı