Laptop kapanıyor

Erehh

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben laptop fanımın bir pervanesini kırdım, ardından tüm laptop şiddetli ses ve titreşim yaptı.

Yeni fan takdırdık. Laptop 10-20 saniye sonra kapanıyor. Fan takılırken japon kullanılmış, fan ile ızgara yani hava atma bölümünde 2 parmak kalınlığında ara var ve ızgara kısmına bakır borular bağlı. Benim muhtemel sorunum fan ızgaradan hava geçirmediği için bakır boru soğumuyor bu da işlemci ve ekran kartının çok ısınmasına sebep oluyor ve bu da PC'yi kapatıyor güç kesimi şeklinde bir de arada bipliyor açılırken.

Laptopum 8 senelik yani taş gibi, termal macunu bile taze, tozu yok, kablo falan yırtmadım. 2-3 aydır PC'yi kullanmadım bilgisayarcıya verdim. Bilgisayarcı da sorunu bulamıyor 😂

Son düzenleme:
Herkese merhaba, ben laptop fanımın bir pervanesini kırdım, ardından tüm laptop şiddetli ses ve titreşim yaptı.

Yeni fan takdırdık. Laptop 10-20 saniye sonra kapanıyor. Fan takılırken japon kullanılmış, fan ile ızgara yani hava atma bölümünde 2 parmak kalınlığında ara var ve ızgara kısmına bakır borular bağlı. Benim muhtemel sorunum fan ızgaradan hava geçirmediği için bakır boru soğumuyor bu da işlemci ve ekran kartının çok ısınmasına sebep oluyor.

Laptopum 8 senelik yani taş gibi, termal macunu bile taze, tozu yok, kablo falan yırtmadım. 2-3 aydır PC'yi bilgisayarcıya verdim, kullanmadım. Bilgisayarcı da sorunu bulamıyor 😂
Hocam sen nasıl başardın pervanesini kırmayı?
Neyse, tabiki ısı yüzünden bilgisayarcı bir şey bilmiyor başkasına da baktırın bence.

Yeni fan takdırdık. Laptop 10-20 saniye sonra kapanıyor. Fan takılırken japon kullanılmış, fan ile ızgara yani hava atma bölümünde 2 parmak kalınlığında ara var ve ızgara kısmına bakır borular bağlı. Benim muhtemel sorunum fan ızgaradan hava geçirmediği için bakır boru soğumuyor bu da işlemci ve ekran kartının çok ısınmasına sebep oluyor ve bu da PC'yi kapatıyor güç kesimi şeklinde bir de arada bipliyor açılırken.

Laptopum 8 senelik yani taş gibi, termal macunu bile taze, tozu yok, kablo falan yırtmadım. 2-3 aydır PC'yi kullanmadım bilgisayarcıya verdim. Bilgisayarcı da sorunu bulamıyor 😂
Laptop fanı alın ama pek etki etmiyor çoğu.

Fan yeni zaten. Muhtemel sorun olamaz mı?
Bide arkadaşlar yeni laptop fanı çalışıyor kablosu sağlam
Ben çok oynadıktan sonra anakartı yakmıştım oyun oynamayın o laptopla!

3 senedir MC Roblox Sims 4 oynadım hkhkvjchc.

Ek olarak laptopuma bataryasını takınca çalışmıştı normal şekilde prize bataryasız bağlayınca böyle oluyordu bir de bu olaydan önce laptopun tüm metal kısımları çok ısınıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı