Laptop işlemci düşük GHz'de çalışıyor

Duygusm

Decapat
Benim GHz temel hızı 3.00 ama 1.38 takılı kaldı ve şu anda bir sürü sorun var. Formattan sonra crypto diye bir şey daha geldi, AppData'da yer alıyor ve her sildiğimde geri geliyor. Ben de bilgisayarı sıfırladım ama gene gitmedi. Her şeyi kaldıra bastım, sürücüyü temizletmedi. 2 seçenekte de sürücüyü temizleme vardı, ben de mecbur bir şey yapamadım.

Laptop'umun markası ASUS. AMD tabanlı bir laptop. Windows 10 Education indirilmiş ve eski güncelleme bu. Benim ki daha iyiydi, o da eskiye dönmüş. Arkadaşlar, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim GHz temel hızı 3.00 ama 1.38 takılı kaldı ve şu anda bir sürü sorun var. Formattan sonra crypto diye bir şey daha geldi, AppData'da yer alıyor ve her sildiğimde geri geliyor. Ben de bilgisayarı sıfırladım ama gene gitmedi. Her şeyi kaldıra bastım, sürücüyü temizletmedi. 2 seçenekte de sürücüyü temizleme vardı, ben de mecbur bir şey yapamadım.

Laptop'umun markası ASUS. AMD tabanlı bir laptop. Windows 10 Education indirilmiş ve eski güncelleme bu. Benim ki daha iyiydi, o da eskiye dönmüş. Arkadaşlar, ne yapmam lazım?
Ağır oyun aç bakalım düzelecek mi?

Öncelikle bilgisayarınıza format atan kişi sanırım hem mining virüsü bulaştırmış hem de düzgün bir kurulum yapmamış. Sıfırlama malesef her şeyin çözümü olamıyor. Technopat.net Youtube Kanalı'nda temiz formatın nasıl atılacağıyla ilgili videolar bulunuyor. Bunları takip ederek en güncel windows sürümünü temiz kurulum ile kurunuz. Bilgisayarınızın güç seçeneklerini de kontrol ediniz. Güç tasarrufu yerine yüksek performans seçili olmalı.

Geri
Yukarı