Laptop iyi olmasına rağmen tarayıcılarda takılıyor

Joemama

Picopat
Daha fazla  
Laptopumda tarayıcıda gezerken veya video izlerken arada bir takılıyor. Arada dediğim maksimum 10 saniyede bir, 1 saniye takılıyor fakat oyunlarda hiç böyle bir şey olmuyor, sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.

Laptopumda tarayıcıda gezerken veya video izlerken arada bir takılıyor. Arada dediğim maksimum 10 saniyede bir, 1 saniye takılıyor fakat oyunlarda hiç böyle bir şey olmuyor, sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.

Görev yöneticisinde CPU, RAM gibi unsurların kullanım oranı nedir? Arkada indirme veya Windows Update gibi şeyler yapılıyor mu? Güç seçenek ayarlarından yüksek performans seçili mi?

Görev yöneticisinde CPU, RAM gibi unsurların kullanım oranı nedir? Arkada indirme veya Windows Update gibi şeyler yapılıyor mu? Güç seçenek ayarlarından yüksek performans seçili mi?
Cpu %1 Ram %20 ve arkada hiç bir işlem yapmıyor güç seçenek ayarlarından da yüksek performans seçili

Hangi tarayıcıları kullandığınız da önemli. Mesela Brave için donanım hızlandırma ayarı berbat olduğu için videolara vs. girerken donuyor evet. Donanım Hızlandırma ayarını kapatıp deneyin.
thorium kullanıyorum şu anda fakat önceden opera gx ve firefox kullanıyordum, sürekli değiştirdim çünki belki sorun indirdiğim tarayıcıyla alakalıdır diye düşündüm fakat hepsinde aynı sorun yaşandı

images.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı