Laptop kapanma problemi

BellagioLV

Centipat
1 hafta süreyle bilgisayarımı hiç kullanmamıştım. Daha sonra oyun oynamak için açtım ve daha önce hiç olmadığı bir şekilde bir anda kapandı. Tekrar açtım ve oyuna girdim yine aynı şekilde kapandı. Oyuna girmeden normal bir şekilde kullandığımda da belirli bir süre sonra tekrar kendini kapattı. Adaptörümü çıkarıp kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmadım ve yeni bir adaptör siparişi verdim fakat yeni adaptörü kullandığımda tekrar aynı sorunla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Muhtemelen adaptörü çıkardığınızda laptop tasarruf moduna geçmiştir. Bu da daha az ısınmasını sağlar. Oyun oynadığınızda ısınma daha da artar. Kapanmanın sebebi muhtemelen ısı kaynaklı olarak görünüyor. İlk olarak ısıları kontrol edin.

Öncelikle oyun içerisindeki sıcaklıklarınızı tespit edin daha sonra eğer yüksek ise temizlemenizi, eğer bilmiyorsanız teknik servise götürmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı