Laptop kapanma sorunu

KayseriMantisi

Centipat
Elimde Acer marka laptop var. Laptop açıldıktan 5 dakika sonra BIOS'da olsam bile kendini kapatıyor. Isınma problemi yok neden olduğunu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Sistem özellikleri:
4 GB RAM.
i5 m460.
NVIDIA GT 420M.
Win 8.1 Pro.

Laptop.

Laptop demiş PSU derken?

Herhangi bir temizlik vs yaptınız mı başına ne gelmiş olabilir? Örneğin elektrik kesintisi sıvı teması, darbe almış olabilir mi?

Güç girişinde sıkıntı vardı bilgisayarciya gitti yaklaşık 1 ay önce. Sonra birden böyle hata ile karşılaştık.
Bu arada bilgisayarin şarj ucu girişi kırık kablolar gözüküyordu. Ondan kisa devre yapıyor sandım bantladim bir alakası olabilir mi? Bu arada kablolar birbirine deymiyor.
Ya bende masaüstüne alışmışım bir an dalgınlığıma geldi yanlış bilgi yüzünden özür dilerim orası batarya olacaktı

Evet

Son düzenleme:
Güç girişinde sıkıntı vardı bilgisayarciya gitti yaklaşık 1 ay önce. Sonra birden böyle hata ile karşılaştık.
Bu arada bilgisayarin şarj ucu girişi kırık kablolar gözüküyordu. Ondan kisa devre yapıyor sandım bantladim bir alakası olabilir mi? Bu arada kablolar birbirine deymiyor.

Evet
Fotoğraf atabilirmisiniz?

15871269484031861855327101705421.jpg
Fotoğraf atabilirmisiniz?
Baya kötü durumda şu karantina döneminde idare etsin yeter bir de 2 kablo çıkık onla bir alakası olsa bilgisayar şarj olmaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı