Laptop Klavye Bağlıyken Açılmıyor

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar nedenini anlamdım BIOS güncellemesinden sonra oldu internette BIOS pilini çıkarın diyordu. RAM yükseltmesi için bilgisayarcuıya götürdüm. Orada BIOS pili de çıktı ama düzelmedi. Klavye bağlıyken açılmıyor. Çıkarıyorum, açılıyor açıldığında geri takıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Nedeni ne olabilir? Açılmam dediğim BIOS bile gelmiyor direkt simsiyah hiçbir şey çalışmıyor.

Hatta benim gibi laptop modelini yazıp TPM nasıl açılır falan yazarsan adamlar BIOS'a gireceği için oradaki ayarları kopyalarsin. Yani adamlar TPM açarken sen diğer ayarlar ile kendi ayarlarını karşılaştırırsın.

Tamam hocam sağ olun ama ben BIOS'u açamıyorum F10 F2 F6 hepsini denedim olmuyor.

@Agony1376
Hocam bu sıkıntı işte. Fast boot açık kalmış olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulamalisin.

@Agony1376
Hocam bu sıkıntı işte. Fast boot açık kalmış olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulamalisin.

Hocam bunu sayesinde açtım ama erp diye bir ayar yok varsa da brn bulamafım TPM de enabled diyor.

Hocam bunu sayesinde açtım ama erp diye bir ayar yok varsa da brn bulamafım TPM de enabled diyor.

Bir de hocam boot options da OS boot var en üstte. @ChaosBoost

Son düzenleme:

Geri
Yukarı