Çözüldü Laptop klavye sorununun çözümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

toprock

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Aranıza yeni katıldım. İnternette pek çok yerde çözüm aramama rağmen herhangi bir çözüm bulamadım. Technopat'taki konuları da okudum ama çözülen güncel bir konu bulamadım.

Laptop'umu kasa gibi kulllanıyorum, masanın bir yerinde sabit. "Fn" tuşunu multimedya, ekran parlaklığı gibi işler için kullanıyorum çünkü harici klavyemde ekstra tuşlar yok. Bir akşam gayet sorunsuz kullanırken bugün fark ettim ki, ne touchpad, ne klavyenin kendisi çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden sürücüleri güncelleştirmeye çalıştım. Sürücülerin güncel olduğu Windows Update ile genel bir tarama yapmamı tavsiye etti. Bir adet güncelleme gerçekleşti fakat yine herhangi bir değişme yok.

Laptop'a herhangi bir sıvı teması olmadı. Dediğim gibi bir gece sonrasında ilginç bir şekilde çalışmamaya başladı.

Fakat aygıt yöneticisinde bir türlü gidermeyi başaramadığım ünlemler görüyorum.

Yardımınızı rica ediyorum.

Çözüm
Üzerinde ünlem çıkan donanımın üzerinde sağ tıklayın ve donanımı kaldırın. Daha sonra yukarıda bilgisayar ekranının üzerinde büyüteç var (donanımı tara) ya basın.
Üzerinde ünlem çıkan donanımın üzerinde sağ tıklayın ve donanımı kaldırın. Daha sonra yukarıda bilgisayar ekranının üzerinde büyüteç var (donanımı tara) ya basın.

Çözüm
Teşekkür ediyorum.

Sürücüyü kaldır dedikten sonra kutucuğa da tik atıp yazılımı da kaldırdım. Tekrar sürücüyü kurdum.

ÇÖZÜLDÜ.
Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı