Laptop klavyesi gibi klavye önerisi

YAVUZKAGAN

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yazılım için laptop klavyesi gibi Slim klavye arıyorum. Şu an MSI GK30 klavyesini kullanıyorum. Ancak alışamadım ve tuşların seyahat mesafesi çok fazla. Bu nedenle Slim istiyorum. Logitech K580 gibi.

1663077956708.png

Benim için önemli olan tuşlar arasındaokla gösterdiğim aralıkarın olması ve numpad olması. End gibi tuşları da çok kullanıyorum. Ergonomik ve yüksek tuşlu olmaması.
Önerilerinizi bekliyorum.

Cougar Vantar AX önerebilirim. İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sessiz bir şey arıyorum hocam söyelmeyi unutmuşum. Ayrıca bunu üzerndeki yazılar okunmuyor gibi.

Sessiz bir şey arıyorum hocam söyelmeyi unutmuşum. Ayrıca bunu üzerndeki yazılar okunmuyor gibi.
Keşke inceleme videosunu bir izleseydiniz. O klavyede scissor switch kullanılmış, bu da gayet sessiz bir klavye olduğu ve normal klavyelere nazaran tepkime süresi daha hızlı olduğu anlamına geliyor. Yazılım için demişsiniz tuşlara bakarak yazmıyorsunuzdur sanırım ama merak etmeyin tuşlar gayet rahat okunuyor bir mağazada test etmiştim.

Keşke inceleme videosunu bir izleseydiniz. O klavyede scissor Switch kullanılmış, bu da gayet sessiz bir klavye olduğu ve normal klavyelere nazaran tepkime süresi daha hızlı olduğu anlamına geliyor. Yazılım için demişsiniz tuşlara bakarak yazmıyorsunuzdur sanırım ama merak etmeyin tuşlar gayet rahat okunuyor bir mağazada test etmiştim.

İzledim hocam. Scissor Switch çok hoşuma gitse de çok sesli geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı