Laptop klavyesine dökülen bir damla kolonyadan bir şey olur mu?

utk1

Centipat
Daha fazla  
Selam, klavyeme yalnızca ufacık 1 damla kolonya döküldü, şu an hiçbir sorun yok rahatça yazıyor. Bunu da onunla yazıyorum zaten. İleride herhangi bir sorun çıkarır mı? (Bu tür şeylerde hemen paranoyaklaşıyorum yazmazsam olmaz dedim.)

Azıcık döküldüyse ve içine kaçmadığını düşünüyorsanız bir şey olacağını sanmıyorum takmayın.

Selam, klavyeme yalnızca ufacık 1 damla kolonya döküldü, şu an hiçbir sorun yok rahatça yazıyor. Bunu da onunla yazıyorum zaten. İleride herhangi bir sorun çıkarır mı? (bu tür şeylerde hemen paranoyaklaşıyorum yazmazsam olmaz dedim.)

Millet su döküyor hiçbir şey olmuyor 1 damla kolonyadan o laptop bozulmaz.

Ben 2 hafta önce yarım bardak ice tea dökmüştüm, direkt ters falan çevirdim, iyice kuruttum, bir sıkıntı çıkmadı çok şükür.
İçine kaçmadıysa bir de dediğiniz gibi az bir şeyse hiçbir şey olmaz.

Selam, klavyeme yalnızca ufacık 1 damla kolonya döküldü, şu an hiçbir sorun yok rahatça yazıyor. Bunu da onunla yazıyorum zaten. İleride herhangi bir sorun çıkarır mı? (Bu tür şeylerde hemen paranoyaklaşıyorum yazmazsam olmaz dedim.)
Ben kolonya ile laptop klavyesi siliyorum hocam. Uçar gider o hiç korkma.

Kolonya uçucudur bir şey olmaz.

Selam, klavyeme yalnızca ufacık 1 damla kolonya döküldü, şu an hiçbir sorun yok rahatça yazıyor. Bunu da onunla yazıyorum zaten. İleride herhangi bir sorun çıkarır mı? (bu tür şeylerde hemen paranoyaklaşıyorum yazmazsam olmaz dedim.)

1 damla ile bir şey olmaz. Takmayin bu kadar.

Sağ olun hepinize hocam bir şey olmaz diyorsanız olmaz zaten girdiğindende emin değilim elime bol kolonya dökmüştüm sonra acil bir şey yazmam gerekti ıslak ellerle yazmıştım, neyse tekrardan teşekkürler hepinize.

Geri
Yukarı