Çözüldü Laptop klavyesini tekrardan aktif etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mahnas913

Yoctopat
Daha fazla  
Selam ben Aygıt Yöneticisi'nden laptop klavyesini kaldırdım ve devre dışı kaldı şimdi laptopun klavyesini ne diğer aygıtlar kısmında.
Ne de klavyeler kısmında görebiliyorum tekrardan nasıl aktif edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam, aygıt yöneticisine tekrar girdiğinizde açılan listede en üst sayfada bilgisayarınızın ismi görünür. Sağ tıklayıp donanım değişikliklerini tara diyebilir misiniz? Klavye USB portunu da değiştirerek bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.
Selam, aygıt yöneticisine tekrar girdiğinizde açılan listede en üst sayfada bilgisayarınızın ismi görünür. Sağ tıklayıp donanım değişikliklerini tara diyebilir misiniz? Klavye USB portunu da değiştirerek bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Çözüm

Laptop klavyesiymiş hocam USB portunu değiştiremez.

Hocam bunu çok yaptım geri gelir diye ama cihazı kaldır dediğimden geri gelmiyor galiba diğer aygıtlar veya klavyeler kısmında laptopun klavyesi gözükmüyor. Klavyeler kısmında gözüken de benim usb ile taktığım klavye

Tekrar deneyince oldu teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1704181136626.png
    1704181136626.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı