Laptop marka önerisi

6 yıldan fazladır Asus ürünleri kullanıyorum. Bütçe genişse ROG Strix hatta Strix Scar modellerine göz atın. Bütçe çok da geniş değilse TUF ailesine bir bakın. 😉

Oyuncu laptopu olarak hangi markayı almalıyım, hangisi en kalitelisi?

ASUS diye düşünüyorum.

6 yıldan fazladır Asus ürünleri kullanıyorum. Bütçe genişse ROG Strix hatta Strix Scar modellerine göz atın. Bütçe çok da geniş değilse TUF ailesine bir bakın. 😉
Asus ürünleri çok iyi ya harbiden. Bende Asus ürünleri kullanıyorum. Cidden adının hakkını veriyor.

En kaliteli markalar Asus, üst segment Lenovo kasalar ve MSI'dır.

Ayrıca yurt dışında Razer firmasının da aşırı kaliteli laptopları bulunmakta, ülkemizde neredeyse hiç bulunmuyor.

Acer Nitro 5 serisini bende kullanıyorum. Bunun başlıca sebebi bir tane HDD ve iki tane SSD yuvası olması ve Acer laptoplar için kullandığı yazılımı başarılı buluyor olmamdan dolayı aldım. Fakat laptoplar hakkında bilgisi olmayanlar için Monster laptop öneririm. Ömür boyu bakım bakım ve destek veriyor olmaları, USB bellek ile sürücüleri rahatlıkla yüklüyor olmanız, Çanta veriyor olmalarından ötürü tavsiye ediyorum.

Monster delileri gelmediyse güzel. Monster dışı her şey.

Ben katılmıyorum. Monster alması gereken insanlar var. Ömür boyu bakım ve sürücüleri yüklemek için güzel bir USB veriyor. Laptopu tamirciye vermektense bilmeyenler için gidip altı ayda bir veya yılda bir kere bu bakımlarını yaptırması için monstera yollamak daha mantıklı olur. Önceden sıkıntısı vardı bu markanın ama yeni modellerde bu sorunlar yok.

Son düzenleme:
Yaklaşık 4 sene Asus Rog GL502VS kullandım, eğer ki bütçen el veriyorsa kesinlikle Asus öneriyorum.

TUF Gaming diyor geçiyorum. Şu an ileri segment üretiliyor bende FX750GM var çok iyi alet ilk çıkan TUF'lardan biriydi hala gidiyor.

Oyuncu laptopu olarak hangi markayı almalıyım, hangisi en kalitelisi?

Al sat yapacak isen Huawei, Apple yok kullanacağım der ise ASUS Vivobook Studio, proart, Scar, G15 tarzı güçlü model al alacağın laptopun kalitesi 1. malzemesi 2.fonksiyonu fonksiyon dediğim parmak izi touchpad i klavyesi kamerası özellikle ses kısmı ve ekranın kalitesi paneli bunlar iyi ise o laptop premiumdur bana göre al

Geri
Yukarı