Laptop Modifiye Etme

Efehan9613

Hectopat
Daha fazla  
1 senedir laptop kullanıyorum ve çok sade olduğunu düşünüyorum işlemci, RAM, GPU upgrade'i değilde görünüş anlamında ne gibi modifiyeler yapabilirim?

Üzgünüm fakat 1 senelik laptop = garantisi bitmemiş bir laptoptur yani görünüş anlamında herhangi bir değişiklik(yanlışlıkla yapılan bir çizik) ile garanti dışı kalmış bir laptopa sahip olursun. Görünüş anlamında tekrar üzülerek söylüyorum klavye vb yan sanayi değişik renklerde satılabiliyor fakat kalitesiz oldukları için kesinlikle önermemekteyim ki zaten laptoplarda ram ve hdd harici değişiklikler çok sınırlı nedeni ise firmaların o parçaya biçmiş olduğu ''ÖMÜR'' den kaynaklanmakta belli bir süre sonra zaten değiştirmek zorunda kalacağın için firmalar kendine özgü ve neredeyse bulunamaz parçalar yapmakta. Yapabileceğin en iyi şey bir dahaki satın alımında gözüne daha hoş gelen bir model seçmek(içindeki parçalara bakmayı unutmadan tabiki (y) ).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı