Laptop mu alınmalı yoksa PC mi toplanmalı?

Hemen almayı düşünmüyorsan ocak ayında RTX 3070-3080 laptoplar piyasaya çıkmaya başlayacak. Aynı bütçeye çok daha iyi performans alırsın.
Sürekli hareket halinde olduğun için laptop daha iyi olur.

Merhabalar öncelikle, bir şey danışmak istiyorum başlıkta da belirttiğim gibi hangisini tercih etmeliyim?
Şimdi arkadaşlar ben bir üniversite öğrencisiyim ve evimde de i5 6500 ve MSI R7 370 fena olmayan ancak güncel oyunları da pek oynatmayan bir sistemim mevcut.
Şu anda yurt dışında çalışıyorum ve bilgisayar alma niyeti içerisine girdim ve laptopa da ihtiyacım var derslere katılmam için. Malum karantina ve uzaktan eğitimden dolayı. Telefondan derslere girmek cidden insanı çok yoruyor. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var, hangisini almalıyım sizce?
Sıkı bir oyuncuyum ve laptopta oyun oynamayı seven bir insan değilim pek gerçi alışık değilim desem daha doğru olur. Ve bildiğiniz gibi laptoplar çok pahalı olduğu için pek istediğim söylenemez. Neredeyse o fiyata çok daha iyi bir masaüstü bir bilgisayar toplayabilirim. Evet arkadaşlar sizce hangisi? Almak istediğim laptop da bu; bütçe konusunda dengi şeyler önerebilirsiniz.

Bence laptop sunum vb içinse masaüstünden fark olarak ezik bir laptop alıp masaüstü toplayabilirsin.

Hemen almayı düşünmüyorsan ocak ayında RTX 3070-3080 laptoplar piyasaya çıkmaya başlayacak. Aynı bütçeye çok daha iyi performans alırsın.
Sürekli hareket halinde olduğun için laptop daha iyi olur.

Hemen almayı düşünmüyorum bir süre daha bekleyebilirim.
Bence laptop sunum vb içinse masaüstünden fark olarak ezik bir laptop alıp masaüstü toplayabilirsin.

Bu fikir aklıma çok yatıyor ancak burada sistem toplayacaksam yardımcı olabilir misiniz 2100 dolar civarında bir sistem toplamayı düşünüyorum monitörü almayacağım onu Türkiye'de alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı