Gaming laptop mu yoksa PC mi?

aliyye

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, ben PC toplamak istiyordum ancak fiyatlar bildiğimiz gibi çok yüksek ve stok yok. Şimdi ben PC yerine laptop alsam daha ucuza geliyor sizce alınır mı?

Hocam sizce 2023'e ekran kartı fiyatları düşer mi zamaninda PC toplamadigima pişman oldum :( Ryzen 5 2500X+RX 570 3500 TL iken.
RX 580 felan fiyatları uçmuş durumda (malum miningciler sağolsun.) Kekşe alsaydınız RX 570'de güzel ekran kartıdır yani. 2022'nin ortalarına doğru stoklar bulunmaya başlar ama R5 2500x ve Rx 570 eski gelebileceği için başka ekran kartlarına yönelirsiniz heralde. Ya da benim gibi gidip bir tane Xbox Series S alırsınız orasını bilemem.

RX 580 falan fiyatları uçmuş durumda (malum miningciler sağ olsun.) Kekşe alsaydınız RX 570'de güzel ekran kartıdır yani. 2022'nin ortalarına doğru stoklar bulunmaya başlar ama R5 2500X ve RX 570 eski gelebileceği için başka ekran kartlarına yönelirsiniz herhalde. Ya da benim gibi gidip bir tane Xbox Series S alırsınız orasını bilemem.

Anladim sağ olun bende de Xbox One S var dostum :) ailem ondan almadı zaten konsolun var diye.

Anladim sağ olun bende de Xbox One S var dostum :) ailem ondan almadı zaten konsolun var diye.
Hocam ne güzel işte FH 5 vs. Game Pass'e ve One Serisi konsollara çıkış yapacağı için sizi en az 2 yıl daha götürür o konsol. Ama ben Photoshop vs. de yapmak istiyorum derseniz stokların yenilenmesini beklemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı