Laptop mu masaüstü bilgisayar mı?

6000 tl🙄
Pardon 7k imiş 😑
Yeni fiyatlara bakmamışım :/ ,
111111111111111.png

Laptoplar çok da pahalı değil kasalara göre. Ben geçen yaz üniversite için laptop aldım 4300₺ ye acer nitro 5 an515-52 modeli 16gb ram intel core i5 8. nesil işlemci ve nvidia gtx 1050 ti var 4gb lik. Hepsiburada da 4 4lük fırsat indirimleri vardı oradan denk gelmişti.Biraz fazla ısınması dışında memnunum. İndirimleri takip edersen ucuz fiyata güzel bir laptop bulabilirsin.

Bu sizin yollasifiniz sistem ile eşdeğer ve 1000 tl daha pahalı

Exchange Rate :/
Eğer benim gibi laptop zorunluluğunuz var ise, ikinci el bakmanızı öneririm. FAKAT ELDEN ALIN VE SÖZLEŞME YAPIN.

Laptoplar çok da pahalı değil kasalara göre. Ben geçen yaz üniversite için laptop aldım 4300₺ ye acer nitro 5 an515-52 modeli 16gb ram intel core i5 8. nesil işlemci ve nvidia gtx 1050 ti var 4gb lik. Hepsiburada da 4 4lük fırsat indirimleri vardı oradan denk gelmişti.Biraz fazla ısınması dışında memnunum. İndirimleri takip edersen ucuz fiyata güzel bir laptop bulabilirsin.
Mecbur öyle yapacağım masaüstü içime pek sinmedi şimdi köye gelirken nasıl taşınır o😁
Eğer benim gibi laptop zorunluluğunuz var ise, ikinci el bakmanızı öneririm. FAKAT ELDEN ALIN VE SÖZLEŞME YAPIN.
2. Elden çok çektim gerekirse 2000 tl fazla veririm 0 alırım 😊.

Mecbur öyle yapacağım masaüstü içime pek sinmedi şimdi köye gelirken nasıl taşınır o😁

2. Elden çok çektim gerekirse 2000 tl fazla veririm 0 alırım 😊.
Valla ben ikinci elden iki kez laptop aldım, birisi halen evde kullanımda diğerini ise ekran kartı arızası nedeniyle geri verdim. Karşılaştığınız insanlara bağlı biraz da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı