Laptop mu telefon mu?

Bütçe
4000-5000

Elifnaz

Femtopat
Daha fazla  
Belirttiğim gibi telefon ve laptop arasında kaldım 3 yıllık J7 Prime telefonum var abim bilgisayar toplayacak bende laptop almayı düşünüyorum. Telefondan iPhone SE almayı düşünüyorum laptop a daha karar vermedim sizce hangisi? Laptop da canlı dersler olsun film olsun ara sıra LoL CS:GO falan olsun oynarım sizce hangisi?

Belirttiğim gibi telefon ve laptop arasında kaldım 3 yıllık J7 Prime telefonum var abim bilgisayar toplayacak bende laptop almayı düşünüyorum. Telefondan iPhone SE almayı düşünüyorum laptop a daha karar vermedim sizce hangisi? Laptop da canlı dersler olsun film olsun ara sıra LoL CS:GO falan olsun oynarım sizce hangisi?

Hocam soru laptop mu alayım telefon mu sorusu?
Hocam iPhone senin bataryası çok düşük, telefonu ne ağırlıklı kullanmayı planlıyorsunuz.

Telefonunuz varmış zaten, canlı ders için Samsung Galaxy J7 Prime gayet yeterli olacaktır.

Hocam madem ağır oyunlar oynamayacaksınız M.21 alın derim yani neredeyse bütçenizin yarısı elinizde kalır belki 2000'e de bir laptop alırsınız (biraz garip bir fikir oldu)

Hocam dediginiz gibide olabilir ama 2000 bine laptop bu devirde zor 2.ellere pek güvenmiyorum pandemi döneminde.

Laptop oyunda oynarsın kime sorsan cevaplar.
Hocam dediginiz gibide olabilir ama 2000 bine laptop bu devirde zor 2.ellere pek güvenmiyorum pandemi döneminde.

Ben 2019'un son ayında Casper Nirvana aldım tek sıkıntı ısınma 120 TL de para bastım ondan sonrada adam akıllı oyun oynayamadığım için PS4 aldım yetmedi PS Plus aldım memnun muyum gayet am PC toplamak daha mantıklı hem de iyi bir 1060 falan bende MX130 var bu arada.

Geri
Yukarı