Laptop mu yoksa masaüstü mü?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Oyun için alıyosanız masaüstü.

Açıkçası ben oyun oynarken özellikle yazları balkona falanda çıkıyorum benim için laptop daha iyi tabii laptop fiyatları aynı özellikli masaüstüne göre daha da pahalı onu da hesaba katman gerek hangisi daha rahat geliyorsa onu al.

Eğer oyun oynuyorsanız tabii ki masaüstü derim ben fakat fazla oyunla alakanız yoksa dizi film izlemek falan için istiyorsanız laptop tarafında dururum burada bütçe de ön plana çıkabiliyor oyun oynamayıp ama render edit vb. şeyler yapmak istiyorsanız MacBook bu safta ön planda oluyor

Masaüstü al bence.

Bütçen ne kadar o da önemli.

8500 TL
Masaüstü al bence.

Bütçen ne kadar o da önemli.

8500 TL

Eğer oyun oynuyorsanız tabii ki masaüstü derim ben fakat fazla oyunla alakanız yoksa dizi film izlemek falan için istiyorsanız laptop tarafında dururum burada bütçe de ön plana çıkabiliyor oyun oynamayıp ama render edit vb. şeyler yapmak istiyorsanız MacBook bu safta ön planda oluyor

Ve bir şey soracağım benim kulaklığımda birinden az diğerinden çok ses çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Masaüstü dizüstü arasında 3-5FPS farkı var. Taşınabilirlik tercihi sadece. Birde masaüstü daha ucuz.

Geri
Yukarı