Laptop nasıl monitöre bağlanır?

Zhanglang

Hectopat
Daha fazla  
Mini DP, HDMI, Type-C girişleri olan bir laptopum; mini DP, Micro HDMI, Type-C girişleri olan bir monitörüm var. Laptopu monitöre aktarmak için en ideal bağlantı türü nedir? Bu bağlantıyı yaparsam G-Sync gibi özellikleri kullanmak, Hz olarak bir kısıtlama yaşamak istemiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopunun çıkışlarının versiyonu önemli. Benim laptopun mini display portu 145hrze kadar destekliyor. Bu yüzden 165hrz olan monitörümü 145hrzde kullanabiliyorum.

Mesela senin laptopun Typc çıkışı thunderbold destekliyorsa o çıkışı kullanabilirsin mesela.

Laptopunun çıkışlarının versiyonu önemli. Benim laptopun mini display portu 145hrze kadar destekliyor. Bu yüzden 165hrz olan monitörümü 145hrzde kullanabiliyorum.

Mesela senin laptopun Typc çıkışı thunderbold destekliyorsa o çıkışı kullanabilirsin mesela.
Thunderbold 4'ü destekliyor sanırım

Hem monitorün type c portunu, hem de laptobun type c portunu kullanırsam bir sorun olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı