Laptop önerisi

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Öncelikle merhabalar. Şu an gerçekten çok karsız olduğum için konu başlığına laptop önerisi yazdım (moderatörlerim değiştirmemişse) neden... Bütçe ile laptop önerisi veya... Alınır mı diye konu açmadım derseniz izah etmeye çalışayım. Seneye üniversite geçeceğim bu yüzden bir laptop ihtiyacım var. Ayrıca artık seyahatlerimde de laptop ihtiyacım oluyor fakat şöyle bir karar vermem lazım: Aşağıda özelliklerini yazdığım sistemimi satıp linkini bıraktığım ASUS laptopu mu almalıyım yoksa sistemimi satmadan yine linkini bıraktığım Acer laptopu mu almalıyım bilemedim. Acer laptop bana yeterli olur mu bir öğrenci olarak? Öyle aman aman bir performans kesinlikle beklemiyorum fazla oyun da oynamayacağım Acer alırsam tabii. Eğer sistemimi satmasam stok geldiği zaman TUF RTX 3060 Ti, 5600X, ASUS ROG B550F ile güncelleneceğim (sağlığı düşer ise Samsung 980 Pro da alabilirim) uzun lafın kısası sizin fikrinize epey ihtiyacım var siz bu duruma ne diyorsunuz?

Sistemim özellikleri: R5 3600x/ CM Hyper 212 Black edition/ ASUS TUF B450 PRO/ ASUS ROG STRIX RTX 2070 OC Edition evo/ Corsair Vengeance LPX 3200MHz 8x8 16 gb/ Corsair 220t RGB airflow Gaming case/ Corsair CV650W 80 Plus Bronze psu/ Corsair MP510 NVMe M.2 SSD 480gb/ WD Blue 1TB 7200RPM hdd/ Samsung 860 EVO 500gb/ Samsung.

ASUS laptop:
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBV00000YQOUF?magaza=GpnTeknoloji

Acer laptop:
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ar-nhq9hey005-p-HBV00000YDN4I?magaza=Teknorya

Kod:
Öyle aman aman bir performans kesinlikle beklemiyorum fazla oyun da oynamayacağım Acer alırsam tabii.
Diyorsan sat, Acer'i al; elinde para kalmış olur. Acer sana haydi haydi yeter.

ASUS alma.Asus firmasının garantisi yok gibi bişi.Sözde garanti gibi bişi.Alıcaksan Laptopun hası olan MSİ alırsın.DELL de fena değildir lenovo vs. benzeri markalar alabilirsin Sakın ama sakın asus alma berbattır.Garantiye gönderdiğin an 7000tl aldıysan 8-9000tl servis parası çıkartırlar.

ASUS alma.Asus firmasının garantisi yok gibi bişi.Sözde garanti gibi bişi.Alıcaksan Laptopun hası olan MSİ alırsın.DELL de fena değildir lenovo vs. benzeri markalar alabilirsin Sakın ama sakın asus alma berbattır.Garantiye gönderdiğin an 7000tl aldıysan 8-9000tl servis parası çıkartırlar.
Garantisi gayet de iyi şarj soketi değişimi için göndermiştim ücretsiz olarak anakart değişti.

Geri
Yukarı