Laptop Oyunda kitleniyor

Dogukant

Hectopat
Daha fazla  
2 gün öncesine sorunsuz oyun oynuyordum GTA 5, FM 2016, LoL, knight online bunların hepsini oynardım bir sıkıntım yoktu. Dün windows 10 güncellemesi yaptı. Dün işim olduğu için oyun atmadım hiç. Bügün ise LoL'e girdiğimde bir sorun olduğunu anlamam uzun sürmedi normalde 210 olan FPS şimdi 50 60 arası gidip geliyordu. Ve 2 DK sonra komple laptop kitlendi ve tamamen işlevsiz bir hale geldi ve çok rahatsuz edici bir ses olarak dırrrrrr diye bir ses çıkmaya başladı. Mecburen güç düğmesinden kapattım. Bir kaç kez denedim yine aynı şey oldu artık oyuna bile girmiyor giriş ekranında bu hatayı veriyor. Bu arada diğer oyunlara girdim bir sorun yok. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok detaylı bir ifade söyleyemem ama tahminim windows 10 yükseltirken hata olmuş bence işletim sistemini geriye döndür.Sonrasında tekrar yükseltebiliyorsan temiz bir şekilde yükselt ve uyarı vs. alırsan bunu paylaş.Eğer işletim sistemini geri yüklemeyi bilmiyorsan internetten bak çok rahatlıkla halledersin.

Bende yükseltme yaptım bende benzer sorun oluyor.Oyunu açık bırakayım. 3-5 dakika hiç dokunmayayım bilgisayara donuyor. Kapatıp tekrar açıyorum. Yeni güncellemeden kaynaklanan bir sorun bence.

Ben yükseltme yapmıştım cihazım inanılmaz kasmaya başlamıştı ve ben tekrar işletim sistemimi eski haline geri döndürünce düzeldi sonra bir daha yükseltmedim.

Kardeşim 3 gündür onla ugrasıyorum msi ge 72 kullanıyorum lol gibi grafik kalitesi yüksek olmayan oyunlardan 400 fps felan alıyordum win 10 güncelleme geldi 60 fps oldu ve ekran kartında yırtılma oldu format attım yine direk yükledi güncellemeyi çözüm bulan varsa söylesin

Birisi yardım etse flood yapmak istemiyorum ama

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı