Laptop oyundayken kapanıyor

ey4x

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarım oyun oynarken kapanıyor ve tekrar açınca "no boot device" hatası veriyor. Onu düzeltiyorum bilgisayar açılıyor, sonra tekrar bir oyuna giriyorum mesela The Forest. Biraz oynuyorum sonra tak diye tekrar kapanıyor, r aynı şey oluyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun yazılım yada donanımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için yeni bir işletim sistemi ve güncel driverları kurun. Sorun devam ederse diğer seçeneklere bakarız.

HD Tune yükleyerek diskinizin sağlığını kontrol edin.
Error scan kısmından quick scan kapalı olacak biçimde tarama yapın.
Ve health kısmındaki değerleri de atın.

Sorunun yazılım ya da donanımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için yeni bir işletim sistemi ve güncel driverları kurun. Sorun devam ederse diğer seçeneklere bakarız.

Driverlar güncel değildi Driver Booster sayesinde güncelledim hepsini tekrar yaşanırsa heber vereceğim.

Yarım saatte 3 sıra doldu ne zamana biter bu?
IMG_20220520_181901_828.jpg

Son düzenleme:
Driverlar güncel değildi Driver Booster sayesinde güncelledim hepsini tekrar yaşanırsa heber vereceğim.

Yarım saatte 3 sıra doldu ne zamana biter bu?

Eki Görüntüle 1393780
Kendi hard diskimde her şey kapalıyken iki buçuk saat civarı sürmüştü. Siz görünüşe bakılırsa indirme yaparken test yapmışsınız yani sizde daha uzun sürebilir. (Kendi diskim 1TB'dı) Ayrıca sağlık değerlerinde bir sorun gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı