Laptop pil kapasitesi nasıl hızlıca düşebilir?

Pil ömrü benim için önemli değil 2 saat dayansın yeter. 15.6" alacağım sizinki gibi sorunlar yaşayacağımı düşünmüyorum. Ayrıca GP serisinin soğutması kasası klavyesi vs. iyidir diye duydum doğru mudur? Servis ile deneyimlerinize beni etiketlemeyi unutmayın :) Link:https://www.hepsiburada.com/msi-gp6...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000019DCXJ
Anladığım kadarıyla evde kullanacaksınız. Başka bir yere götürmeyeceksiniz.
Modeller arası sıralama şöyle, GL<GP<GE<GS<GT
GP model bakıyorsunuz. Kasası ve klavyesi sizi idare eder bu durumda.
Soğutma olarak 6 adet boru gözüküyor. Benim GE'de 8 adet var.
3060 ne kadar ısınıyor bilmiyorum. Bu durumda 6 adet boru yeterli olur mu emin değilim. 2070 Super kadar ısınıyorsa 6 adet boru yeterli olmayabilir.

3000 serisi laptopların sayısı Türkiye'de çok az. Ayrıca yanlış görmüyorsam sadece MSI'da var. Bence biraz daha bekleyin. Ayrıca güzel bir indirim yakalayabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla evde kullanacaksınız. Başka bir yere götürmeyeceksiniz.
Modeller arası sıralama şöyle, GL<GP<GE<GS<GT
GP model bakıyorsunuz. Kasası ve klavyesi sizi idare eder bu durumda.
Soğutma olarak 6 adet boru gözüküyor. Benim GE'de 8 adet var.
3060 ne kadar ısınıyor bilmiyorum. Bu durumda 6 adet boru yeterli olur mu emin değilim. 2070 Super kadar ısınıyorsa 6 adet boru yeterli olmayabilir.

3000 serisi laptopların sayısı Türkiye'de çok az. Ayrıca yanlış görmüyorsam sadece MSI'da var. Bence biraz daha bekleyin. Ayrıca güzel bir indirim yakalayabilirsiniz.

GS serisinin soğutması GP serisinden daha kötü diye biliyordum. Ben de GS66 Stealth ile arasında kalmıştım. Ayrıca buradan GP66 Stealth'ın artıları ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca GS ile Gp karşılaştırmalı da iyi olur. Sizin gibi birini bulmuşken kaçırmayayım. :)

Geri
Yukarı