Laptop piyasası nasıl bir yol izler?

AKACANTR

Hectopat
Arkadaşlar üniversite için laptop almayı düşünüyorum. Şu anda elimde beni biraz idare edebilecek bir laptop var ama yeni bir laptop almam lazım. Sizce laptop piyasası düşer mi, yani biraz daha sabretmeli miyim yoksa hemen elimi çabuk tutup bir laptop alınır mı?

Arkadaşlar üniversite için laptop almayı düşünüyorum. Şu anda elimde beni biraz idare edebilecek bir laptop var ama yeni bir laptop almam lazım. Sizce laptop piyasası düşer mi, yani biraz daha sabretmeli miyim yoksa hemen elimi çabuk tutup bir laptop alınır mı?

Dolar sene sonu 30 Olcak. 2026 ya kadar 45 TL olacak devlet kendisi dedi. Bunlar da en iyi ihtimal olan yani sene sonuna 32 de olabilir

Azalmasının ihtimalı bile yok hemen alın.

Cuma indirimlerinde fiyatlar sizce tekrar düşebilir mi yoksa o zamana kadar iyice pahalanıp mı bu seviyelere gelir?

Yeni konular

Geri
Yukarı