Laptop RAM yükseltme ve onarım ücreti

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaslar, laptopumda sorun vardi servise verdik hazir vermisken RAM'i de değiştireyim dedim, demez olsaydım. Sogutucu arizasinda 152 TL istedi. RAM icin de 366 TL yani toplam 512 TL ediyor. bana kazik bir fiyat geldi sizce? İlave olarak illa RAM ekletmek istiyorum ne yapmaliyim? Bilgisayarciya gotursem parca calacak diye korkuyorum.

Sisteminizde takılı olan belleğinizin miktarı, frekansı, gecikme değeri ve ddr kaç olduğu önemli. Özelliklere göre değişir. Bu arada arızalı olan fan mı yoksa bakır ısı borularında mı arıza var? Bunu detaylı olarak yazarsanız burada size yardımcı olabiliriz.

Verdiğiniz servis yetkili servis mi yoksa herhangi bir servis mi? Çıkardıkları fiyatın kazık olması parçanın modeline ve özelliğine göre değişir. RAM miktarı, frekans değeri, soğutucu arızasının niteliğini ve bilgisayarın marka-modelini bilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz.

Verdiğiniz servis yetkili servis mi yoksa herhangi bir servis mi? Çıkardıkları fiyatın kazık olması parçanın modeline ve özelliğine göre değişir. RAM miktarı, frekans değeri, soğutucu arızasının niteliğini ve bilgisayarın marka-modelini bilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz.
Hocam 4 gb ddr3l Evet Beko Grundig Yetkili Servis.
O paraya bilgisayar toplarım ben deseydiniz, 2-4 GB RAMI 510 liraya "kakalamışlar" size 30-50 liralık parçayı.
Sadece sogutucuya 152 ise yapin dedim ram yaptirmam o fiyata reis ne yapiyim peki akil ver ram yapmam lazim
Laptopun modeline göre çok değişir fiyatlar. Ram ddr4 mü ddr3 mü ? Kaç mhz ? Servisin takacağı kaç mhz ?
4 gb ddr3l

Son düzenleme:
reis çek kurtar bizi bu beladan ailemle bu yüzden burun burune gelecem ben nasıl takcağını bilmediğim için servise yolladım bozulmasıda sevindirdi reis zaten pcde mevcut 4 gb ddr3l var ddr3 yap eklemesi olmuyormuş l netobooklara özelmiş sanırım öyle okumuştum bu forumda napcam bilmiyorum akıl ver reis ayrıca serviste notebook bilgisayarcıya götürücem ama parça çalar diye götürmekte istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reis ben takmayi bilmiyorum denesemde korkarim bisi olurmu laptopa diye ne yapsam bilmiyom akil lazim reis be

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı