Laptop RAM yükseltme

Bütçe
1000

Rafice

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım autocad 2d çizim ile coreldraw da çok kasıyor yeni bir ssd alacam ilk aklıma gelen birde ram yükseltmeyi düşünüyorum ama ram yükseltirken anakartın okuyabileceği sınırlar varmı yokmu bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz cpu z ekran görüntülerini aşağıda bırakıyorum benim aklıma ilk gelen 8+8 ddr3l takmak ama çalışırmı tam bilmiyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 49
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 33
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Adsız4.jpg
    Adsız4.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Adsız5.jpg
    Adsız5.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız6.jpg
    Adsız6.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 36
  • Adsız7.jpg
    Adsız7.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 26
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 24
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım AutoCAD 2D çizim ile coreldraw da çok kasıyor. Yeni bir SSD alacağım ilk aklıma gelen bir de RAM yükseltmeyi düşünüyorum ama RAM yükseltirken anakartın okuyabileceği sınırlar var mı yok mu bilmiyorum. Benim aklıma ilk gelen 8+8 DDR3L takmak ama çalışır mı tam bilmiyorum.

Cihaz marka ve modeli nedir?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım AutoCAD 2D çizim ile coreldraw da çok kasıyor. Yeni bir SSD alacağım ilk aklıma gelen bir de RAM yükseltmeyi düşünüyorum ama RAM yükseltirken anakartın okuyabileceği sınırlar var mı yok mu bilmiyorum. Benim aklıma ilk gelen 8+8 DDR3L takmak ama çalışır mı tam bilmiyorum.

CPU-Z'den Memory ve spd kısmını atabilir misin?

konu yazısınıda düzelttim orada da var
Cihaz marka ve modeli nedir?
Casper Nirvana NB
almayı düşündüğüm ram Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3L 1600 MHz SODIMM Notebook Bellek 2 adet almayı düşünüyorum ama bilgisayar desteklerse 16 + 16 da alabilirim çalışırmı çalışmazmı bilmiyorum tabi benim asıl ihtiyacımı kaşılarmı onuda bilmiyorum autocad 2d çizim ile creldraw

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 18
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 21
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri