Laptop sadece şarj takılıyken açılıyor, sebebi nedir?

HeyDouglas

Hectopat
Şarjı çektiğimde laptop aniden kapanıyor. Bugün başladı, gece bir şey yoktu. Şarj simgesi de sağ altta görünmüyor.
PC i Life digital.

Batarya bozulmuş, geçmiş olsun.

Eğer batarya çıkarılabilir ise çıkartıp takmayı deneyin, belki sadece soketi tozlanmıştır.

Son düzenleme:
Batarya bozulmuş maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun gecesi sabahı diye bir şey olmaz ki. Bir anda gidebilir. Kardeş bak ben sabaha bozulacağım haberin olsun diye size bilgi verecek hali yok :) Ömrünü tamamlamış ve bozulmuş. Bazı makinelerde bu şekilde bir anda bozuluyor bazılarında ise önce süresi azalıyor sonra şarj almamaya başlıyor ve bozuluyor.

Onun gecesi sabahı diye bir şey olmaz ki. Bir anda gidebilir. Kardeş bak ben sabaha bozulacağım haberin olsun diye size bilgi verecek hali yok :) ömrünü tamamlamış ve bozulmuş. Bazı makinelerde bu şekilde bir anda bozuluyor bazılarında ise önce süresi azalıyor sonra şarj almamaya başlıyor ve bozuluyor.

SMS geliyor diye biliyorum ama.

Şuan servise gönderip para harcayamam üniversite için lazım, böyle gider mi peki başka soruna yol açar mı? İçini açıp baksam mı?
İçini açıp bakmanıza çok da gerek yok sorun belli hocam batarya ölmüş. İnternetten bataryasını alıp kendiniz de değiştirebilirsiniz ama garantisi varsa uğraşmayın servise verin.

İçini açıp bakmanıza çok da gerek yok sorun belli hocam batarya ölmüş. İnternetten bataryasını alıp kendiniz de değiştirebilirsiniz ama garantisi varsa uğraşmayın servise verin.
Vidaları söktüm açıyordum, vazgeçtim geri taktım. Şuan şarj alıyor, çıkarınca da kapanmıyor. Garip

Geri
Yukarı