Laptop sarj olmamaya başladı

Merhaba arkadaşlar, dün bilgisayarımı şarja taktım. Biraz oynandıktan sonra çat diye kapandı ve bir daha açılmadı. Daha sonra bilgisayarı şarja taktığımda şarj adaptöründen bip bip bip bip sesleri geldiğini duydum korkuyorum. Umarım anakarta bir şey olmamıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkarabiliyorsanız bataryayı çıkartın ve fişten çekin bilgisayarı, ardından güç düğmesine 1 dakika boyunca 10-20 saniye aralıklarla basılı tutun. (örneğin 10 saniye basılı tuttunuz elinizi çekin bir 10 saniye sonra bunu tekrar edin 3-4 kez) ardından önce bataryasız bir şekilde şarja takın ve açmaya çalışın.

Teşekkürler deneme yapıp geri dönüş yapıcam
Adaptör ölmüş olabilir hocam. Aynısı benim başımada gelmişti.

Hocam anakartartda herhangi bir problem yoktur değil mi?
Çıkarabiliyorsanız bataryayı çıkartın ve fişten çekin bilgisayarı, ardından güç düğmesine 1 dakika boyunca 10-20 saniye aralıklarla basılı tutun. (örneğin 10 saniye basılı tuttunuz elinizi çekin bir 10 saniye sonra bunu tekrar edin 3-4 kez) ardından önce bataryasız bir şekilde şarja takın ve açmaya çalışın.

Hocam denedim ve maalesef açılmadı laptopum hala adaptörden alarm gibi bip sesi gelmeye devam ediyor.

Sostum yardım edebilir misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı