Laptop şarj olmuyor

Faster9118

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumda hard diski değiştirdikten sonra pilde sorun oluştu. Batarya ışığı sürekli yanıp yanıp sönüyor. Şarj olmuyor ve fişten çekince kapanıyor. Daha önce de sadece kasayı söküp taktığımda böyle bir sorun olmuştu fakat daha sonra düzeltebilmiştim. Ama bu sefer ne yapsam da düzelmedi. Çözüm önerileriniz varsa lütfen yazınız. Format atsam veya BIOS Update yapsam düzelir mi? Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Hocam pille giden kablolara bakmanızı rica ediyorum belki yanlışlıkla 1 tanesini çıkarmış olabilirsiniz.

Hocam HDD değiştirirken soketi takarken hata olmuş olabilir mi? Temassızlık falan.
Acaba pil nasıl pil çıkarılabilen mi yoksa sabit pil mi? @Faster9118

Hard disk ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Pil kasanın içinde ama çıkarılabilir
Hocam pille giden kablolara bakmanızı rica ediyorum belki yanlışlıkla 1 tanesini çıkarmış olabilirsiniz.
Pilde kablo yok direk kasaya takılı
AC bağdaştırıcısının kablosunu ellemiş olabilirsiniz

Kablo sağlam bir sorunu yok sadece laptoptan fişi çekince pil devreye girmiyor .

Hard disk ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Pil kasanın içinde ama çıkarılabilir

Pilde kablo yok direk kasaya takılı

Kablo sağlam bir sorunu yok sadece laptoptan fişi çekince pil devreye girmiyor.

Hocam kablo derken sistemin içindeki kablolar gücü anakarta aktarması için kablo olması lazım içerde anakarta bağlı bir şekilde.

Geri
Yukarı