Laptop şarj olmuyor

Hocam, ilk başta gücünüz azalıyor mu ona bakın. Eğer azalıyorsa sorun ya sürücülerde, ya şarj donanımlarındadır. Eğer azalmıyorsa sürücülerdedir. Aygıt ve yöneticisinden şarj ile güç ile ilgili şeyleri kaldırın. Sonra yeniden başlatın. Yeniden denetim masasına girin ve sürücülerin geri yüklendiğini doğrulayın. Ama bu işlemi yapmadan önce güç sürücülerinin donanım kimliklerinin ekran görüntüsünü alın. Ve yeniden başlattıktan sonra eğer gelmezse internette bulup indirin. Eğer yine olmazsa garantiye yollayın.

Hocam, ilk başta gücünüz azalıyor mu ona bakın. Eğer azalıyorsa sorun ya sürücülerde, ya şarj donanımlarındadır. Eğer azalmıyorsa sürücülerdedir. Aygıt ve yöneticisinden şarj ile güç ile ilgili şeyleri kaldırın. Sonra yeniden başlatın. Yeniden Denetim Masası'na girin ve sürücülerin geri yüklendiğini doğrulayın. Ama bu işlemi yapmadan önce güç sürücülerinin donanım kimliklerinin ekran görüntüsünü alın. Ve yeniden başlattıktan sonra eğer gelmezse internette bulup indirin.

Konuyu mobil cihazımdan açmıştım şimdi bilgisayarımın başına oturdum, şu anda yalnızca tarayıcı açık ve güç azalmıyor hocam.

1692275007468.png

1692275031368.png

Bu şekilde her ikisini de kaldıracağım değil mi hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum hocam bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum hocam bunu deneyin.

Yani diğerini de kaldırın diyor bize anladığım kadarıyla hocam.

Tamam hocam özür dilerim onu da kaldırın.

Yok hocam estağfurullah ne özürü. Kaldırdım restart attım. Şimdi bu şarj olmama sorunu çözüldü mü emin olabilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı