Laptop Sarj Olmuyor

Hz.Jagermeister

Hectopat
Arkadaşlar 2 gündür laptopum şarj oluyor gözüküyor ama şarj almıyor. Batarya boşaltılıyor diyor ve şarj azalmaya devam ediyor. Bataryayı çıkardığımda ise bataryasız çalışmıyor yani büyük ihtimal elektrik alamıyor. Bu yüzden sorun şarj soketindendir diye soketi arkadaşın bilgisayarında denedim onda sorunsuz şarj ederken, bataryasız bilgisayarı çalıştırırken ben de sorun hala devam ediyor. Sıkıntı şarj soketinde ve şarj aletinde değil eminim. Sıkıntı başka nerede olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada laptopum Casper Nirvana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj soketi kısmı net değil, o kısmı tekrar açıklar mısın?
Hocam şarj aletini cihaza taktığımda şarja takılı olduğunu bilgisayarda gösteriyor ama şarj etmiyor. Büyük ihtimal cihaz anakarta elektrik alamıyor. Sorun ilk başka şarj aletini taktığım sokettedir diye denemesini yaptım lakin sorun ne sokette ne de şarj aletinde. Büyük ihtimal anakarttaki devrelerden biri yandı bu yüzden anakart elektrik alamıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı