Laptop şarj soketi temassızlık yapıyor

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Laptop şarj olurken AC girişi ya da AC kablosu hafifçe oynadı mı şarj kesiliyor, eski düz konumuna gelince şarj devam ediyor. Laptopu kullanmayı bıraktım. HP teknik desteğe yazdım, herhangi bir zarar gelmesin diye. Sizce bir sorun var mıdır? Video ekleniyorsa ekleyeyim. Sizce normal mi oynayınca kesilmesi yoksa sorun mu?

Normal değil tabiki. Ya sokette yada kablo ucunda temassızlık var. Garanti devam ediyorsa adaptörle beraber gönderin yapsınlar.
Hocam cuma günü kayıt oluşturdum pazartesiden beri her gün arıyorum onarım ekibi cevap vermedi daha diyorlar ne kadar sürer böyle şeylerin cevaplanması?

Hocam cuma günü kayıt oluşturdum pazartesiden beri her gün arıyorum onarım ekibi cevap vermedi daha diyorlar ne kadar sürer böyle şeylerin cevaplanması?
Laptopu kullansam zarar falan gelir mi?

Laptopu kullansam zarar falan gelir mi?
Türkiye'de her iş böyle malesef. Şikayetvar'a yazın. Acil kullanmam lazım deyin. Belki o zaman geri dönüş yaparlar.

Mecbur kalmadıkça o şekilde kullanmanızı önermem. Dengesiz akım geleceği için pile zarar verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı