Laptop şarjda değilken normal kullanımda kasıyor

yenicherry41

Yoctopat
Daha fazla  
Şarjdayken hiçbir sorunum yok fakat şarjdan çıktığı an laptop performans modunda ve pil modu performans modunda olmasına rağmen bir kalasör açmaktan tutun YouTube'da video izlerken bile kasıyor. Pil yüzdesi fark etmeksizin bunu yapıyor. Cihaz yeni ve iyi baktım ilk başlarda böyle bir problemim yoktu. 3 aylık falan cihaz ASUS TUF.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplar da bu durum normal. Batarya donanımlara yeterli güç veremediğinden kasıyor. Şarj'da kullansanız daha iyi olur.
Bende de laptop var ancak şarja takılı değilken herhangi bir kasma donma yaşamıyorum. Belki benim dediğim yöntem çözebilir ancak üstteki arkadaşın dediği gibi normal bir durum değil.

Bende de laptop var ancak şarja takılı değilken herhangi bir kasma donma yaşamıyorum. Belki benim dediğim yöntem çözebilir ancak üstteki arkadaşın dediği gibi normal bir durum değil.
Belki laptopunuz bataryası iyidir, donanımları besliyordur. Sizin laptop gaming mi yoksa normal mi? Evet bu arada "laptoplar da" derken yanılmışım, bazılarında diye düzeltiyorum.

Normal kullanımda kasması normal değil. Pil gücündeyken bile VALORANT oynayabiliyorum az çok. Arkadaşın durumu anormal.
Normal derken hata yapmışım kusura bakma, düzelttim. Bu diğer arkadaşın dediği gibi de olabilir belki sen de yoktur o özellik, Laptop şarj'dan çıkarılınca sistem harici karttan APU'ya alıyor ekran kartını.

Yeni konular

Geri
Yukarı