Laptop şarjdayken oyunlar kasıyor

xx_bugra_53

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, laptop şarjda iken oyun kasıyor. ben internetten birkaç araştırdım da herkes dengelide kullanıyor güç seçeneğini, ben yüksekte. acaba benim hangisinde kullanmam lazım o şarjda iken oyun kasması gitmesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, laptop şarjda iken oyun kasıyor. Ben internetten birkaç araştırdım da herkes dengelide kullanıyor güç seçeneğini, ben yüksekte. Acaba benim hangisinde kullanmam lazım o şarjda iken oyun kasması gitmesi için?

MSI Afterburner ile oyun ici CPU ve upu sicakligina bakar misin?

Sıcaklık durumunuz nedir hocam?
hocam ısınıyor bayağa ama izlediğim videolarda dengeli seçeneğine alıp ayarları yapıyorlardı acaba bende mi öyle yapsam ki ben yüksek ayarda yaptım o ayarı?

Asıl şarjda iken kasmaması lazım büyük ihtimal işlemcin aşırı ısınıyordur.
olabilir hocam ya

MSI Afterburner ile oyun ici CPU ve upu sicakligina bakar misin?
oyun oynarken disk 99 a falan çıkıyor ellek de 80 de falan kalıyor

Chrome kullanıyorsan sil bir de oyle dene dostum
chrome'den başka adam akıllı çalışan tarayıcı yok bide babam ile ortak kullanıyoruz sıkıntı çıkabilir o konudan ya

hocam ısınıyor bayağa ama izlediğim videolarda dengeli seçeneğine alıp ayarları yapıyorlardı acaba bende mi öyle yapsam ki ben yüksek ayarda yaptım o ayarı?

olabilir hocam ya

oyun oynarken disk 99 a falan çıkıyor ellek de 80 de falan kalıyor

chrome'den başka adam akıllı çalışan tarayıcı yok bide babam ile ortak kullanıyoruz sıkıntı çıkabilir o konudan ya
Soğutucu kullanıyor musun?

bi kaç tane video ve internet araştıram sonucu hani güç planı varya dengeli ve yüksek var ben yüksek de o gösterilen ayarlamaları yaptım ama videoda ve internette dengelide yaptılar o ayarı bende mi dengeliye alıp o ayarı yapsam ama fps de düşüş olurmu?

bi kaç tane video ve internet araştıram sonucu hani güç planı varya dengeli ve yüksek var ben yüksek de o gösterilen ayarlamaları yaptım ama videoda ve internette dengelide yaptılar o ayarı bende mi dengeliye alıp o ayarı yapsam ama fps de düşüş olurmu?
chrome arka planda çalışarak gpu 99 calıstırıyor onun bi ayarı vardı unuttum bilen arkadaşlar yazssın. ben mozillaya gectim problemim gitti şuan kardasım.

Geri
Yukarı