Laptop Ses Çıkışına 5+1 Ses Sistemi Bağlama

Daha fazla  
Hepinize Merhabalar :)

Laptop' umda Bir adet hoparlör çıkışı var. Buna 5+1 ve de 2+1 ses sistemleri bağlamak istiyorum.

Öncelikle bunun ile 2 ye ayırsak birisine 2+1 ' i yerleştirsem:

Jak çoklayıcı.jpg

Sonra 5+1'in 3 adet jack bağlanması gerekiyor. Onun da ayrı aparatını alıp uç tarafını 2 boşluktan tekine taksam ne tür bir şey olur ? Ses de sorun yaşar mıyım ? Veya çalışır mı ?

Jak üçleyici.jpg

Yanma söz konusu mu ? Yoksa hiç bir şey olmaz süper dinlenir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hem 2.1 hem de 5.1 sistemin kendi enerji kablosu olmalı. Yoksa laptp bunu besleyemeyecektir.

Ses sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Çalışır ama tabii ki 5.1'in asıl mantığı çevresel sestir. Bu sistemle çevresel ses alamazsınız.

Öncelikle hem 2.1 hem de 5.1 sistemin kendi enerji kablosu olmalı. Yoksa laptp bunu besleyemeyecektir.

Ses sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Çalışır ama tabii ki 5.1'in asıl mantığı çevresel sestir. Bu sistemle çevresel ses alamazsınız.

Tabiki 2 ses sistemide eğer enerji kablosu dediğiniz elektirik ise tabiki öyle.. çevresel ses olayını pek anlıyamadım düşüncem akıcı bass.. ve boğuk olmayan net bir ses ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı