Laptop sırt çantası tavsiyesi

Isari

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Hocam HP business çantaları gri ve hoş kumaşı olan yapıda çantalar var biraz pahalı olabilir son fiyatları ama kesinlikle çanta olarak HP alın derim.

Bende arayıştaydım. Fiyatlar uçuk geldi. Decathlon'dan bir tane büyük sırt çantası aldım 20l hacimli. İçine bilgisayar mouse şarj aleti 2 pantolon 2 sweat 2 tişört ve bir kemer rahatça sığdırıp Ankara'ya seyahate gitmiştim. Ki bence laptop için sırt çantaları estetik durmuyor. Tavsiyem Decathlon'dan 20l hacimli 2 gözlü sırt çantası alın. Küçük olan modeli almayın ona sığmaz laptop.

Quechua By Decathlon Sırt Çantası 20 lt Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

buna bir bakın derim.

Güzel duruyor gerçekten. Düşüneyim.
Hocam HP business çantaları gri ve hoş kumaşı olan yapıda çantalar var biraz pahalı olabilir son fiyatları ama kesinlikle çanta olarak HP alın derim.
HP'nin çantaları harikaymış. Aklıma yazdım ama fiyatlar biraz yüksek tabii. Gerçi ömürlük diye alırız sanırım.
Bende arayıştaydım. Fiyatlar uçuk geldi. Decathlon'dan bir tane büyük sırt çantası aldım 20l hacimli. İçine bilgisayar mouse şarj aleti 2 pantolon 2 sweat 2 tişört ve bir kemer rahatça sığdırıp Ankara'ya seyahate gitmiştim. Ki bence laptop için sırt çantaları estetik durmuyor. Tavsiyem Decathlon'dan 20l hacimli 2 gözlü sırt çantası alın. Küçük olan modeli almayın ona sığmaz laptop.

Quechua By Decathlon Sırt Çantası 20 lt Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

buna bir bakın derim.
Bu da güzel görünüyor ama sadece siyah ve desensiz tercihim. Bazen resmi ortamlara gidiyorum takım elbiseyle vs. Bu pek olmayabilir :)
Laptop sırt çantasında kılıfsız taşınınca bana bir haller oluyor. Bir de kılıf alın derim.
Bazı çantalarda kılıfvari süngerimsi yapılar var, laptopı korumak için. Onlar da iş görür sanırım.

Geri
Yukarı