Laptop siyah ekranda kalıyor

fevziuyanik55

Decapat
PC'nin harddiski yanmıştı değiştirmeye verdim. PC geldiğinde açtım ilk açılmadı sonra bir ara açıldı açılınca da ekranda gidip gelmeler oluyordu. Özellikle PC'yi salladığımda filan sonra bir dahada açılmadı siyah ekranda kalıyor çalışma sesi de geliyor.
Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ana mesajda diz üstü yazılmadığından kaynaklı bir hata neyse sorunu cevabı teknik servis ne söylerse o olur ama tahmini 200-300 arası tutabilir. (marka modele göre değişebilir fiyat)
Şimdi pcnin kablosunu çıkarıp 15 sn kadar power tuşuna basılı tuttum sonra kabloyu takıp pcyi açtım tam açılıyodu birden ekran bozuldu pc kendini baştan açtı

Bios pili ile alakalı olabilir belki. Benim de laptop servisten gelince sürekli kendiliğinden bios ekranı gelip kapanıp tekrar açılıyordu. Fişe takmadan açamıyordum laptopı. sonra kendiliğinden düzeldi anlam verememiştim ben de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı