Laptop sökmek için hangi tornavida gerekiyor?

686372

Femtopat
Merhaba. Laptop bilgisayarımı bakım için sökeceğim fakat hangi tornavida gerekiyor gidip sordum dükkanlara adamlar bilmiyor.
Nasıl dükkan açtırdılarsa bunlara 2 saattir geziyorum altta fotoğrafı bırakıyorum hangi tornavidayı almam gerekiyor yazarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-07-17 at 2.08.14 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-17 at 2.08.14 PM.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 86
Yıldız küçük tornavida
Katılıyorum. Yıldız küçük bir tornavida ile laptop içindeki her türlü vidayı sökersin. Çok bastırma. Vida yuvalarını kırarsın.

Yıldız küçük tornavida.

Philips olarak geciyor bu vidalar. 1.5 veya 2 ile acilabilir sanirim.

Katılıyorum. Yıldız küçük bir tornavida ile laptop içindeki her türlü vidayı sökersin. Çok bastırma. Vida yuvalarını kırarsın.

Teşekkür ederim herkese buradaki çoğu kişi dükkan açan adamlardan daha bilgili adam bu yıldıza benzemiyor dedi bana önüne gelen dükkan açıyor.

Teşekkür ederim herkese buradaki çoğu kişi dükkan açan adamlardan daha bilgili adam bu yıldıza benzemiyor dedi bana önüne gelen dükkan açıyor.
Bazı HDD gibi şeylere özel tornavidalar gerekiyor. Biz görmeden yıldız dedik ama onlar görmüş. Belki yıldız dışında tornavidalar gereklidir belki de.

Bazı HDD gibi şeylere özel tornavidalar gerekiyor. Biz görmeden yıldız dedik ama onlar görmüş. Belki yıldız dışında tornavidalar gereklidir belki de.

Hocam HDD ile işim yok soğutma bloğunu ve fanı sökeceğim onlar da bu arkadakilerle aynı adam kafasına göre söylüyor değişik bu diyor adamın dükkanda yıldız ve düz var başka bir tornavida yok adama diyorum o zaman ne bu adam bilmiyorum diyor.

Buraya eklediğim fotoğrafın aynısını gösterdim.

Hocam HDD ile işim yok soğutma bloğunu ve fanı sökeceğim onlar da bu arkadakilerle aynı adam kafasına göre söylüyor değişik bu diyor adamın dükkanda yıldız ve düz var başka bir tornavida yok adama diyorum o zaman ne bu adam bilmiyorum diyor.

Ben yıldız ile laptop temizliğini yapıyorum bir sorun yok yıldız hepsini açtı

Geri
Yukarı