Laptop soğutucu önerisi

L4TT3

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz yaz ayları geldi ve geçiyor bende bir nebze olsun bilgisayarımı rahatlatmak için fiyat performans olarak iyi bir soğutucu almak istiyorum. Önerebileceğiniz sizin denemiş olduğu soğutucuları söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop soğutucularının etkisi yok denecek kadar az denebilir. Sadece ayaklık alıp hava giriş ve çıkışlarına alan versen yeterli olacaktır. Soğutucu ve laptopun hava giriş-çıkış yönlerine göre ısıyı arttırması bile mümkün, yine de soğutucuya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan Thermaltake'in Massive adlı modelleri gayet başarılılar. Ama yurtdışından getirtmek zorunda kalabilirsin, stoklarında olan bir yer bulamadım.

Bildiğiniz yaz ayları geldi ve geçiyor bende bir nebze olsun bilgisayarımı rahatlatmak için fiyat performans olarak iyi bir soğutucu almak istiyorum. Önerebileceğiniz sizin denemiş olduğu soğutucuları söylerseniz sevinirim.
Frisby Fnc-35st fena değil. Uzaktan eğitim zamanı stock fanı çalışmayan netbookuma kullanmıştım ve gayet de güzel performams almıştım. Şuan laptopumda ve memnunum, tam bir fiyat performans ürünü.

Laptop soğutucularının etkisi yok denecek kadar az denebilir. Sadece ayaklık alıp hava giriş ve çıkışlarına alan versen yeterli olacaktır. Soğutucu ve laptopun hava giriş-çıkış yönlerine göre ısıyı arttırması bile mümkün, yine de soğutucuya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan Thermaltake'in massive adlı modelleri gayet başarılılar. Ama yurt dışından getirtmek zorunda kalabilirsin, stoklarında olan bir yer bulamadım.

Thermaltake var sıfır soğutması var yani etki etmio laptop soğutucusu.

Bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı