Laptop soğutucu standı önerisi

Hala aktif olarak kullanmaktayım. Bir sıkıntısı taş gibi sağlam hala. Soğutucu ile alakalı sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Halen aynı derecelerde mi soğutma performansı veriyor? Ayrıca Zalman olanı aldınız değil mi? Daha çok fan olması daha iyi gibi gözüküyor ama bilemedim. Çoğu zaman insanlar asıl olayın laptopun havada durması hava akışı sağlanması diyor. Açıkçası bana da mantıklı geliyor bu yüzden stant almayı da düşünüyorum fakat soğutucu alırsam fazladan 2 3 derecelik etkisi olur umarım.

Halen aynı derecelerde mi soğutma performansı veriyor? Ayrıca Zalman olanı aldınız değil mi? Daha çok fan olması daha iyi gibi gözüküyor ama bilemedim. Çoğu zaman insanlar asıl olayın laptopun havada durması hava akışı sağlanması diyor. Açıkçası bana da mantıklı geliyor bu yüzden stant almayı da düşünüyorum fakat soğutucu alırsam fazladan 2 3 derecelik etkisi olur umarım.
Hala aynı derecelerde soğutuyor. Zaten olay fan değil metal stand olması. Evet Zalman NS-2000 aldım. Fanların RPM'inin veyahut sayısının soğutmaya çok fazla etkisi yok. Bu soğutucunun önerilmesinin sebebi malzeme kalitesi. Kendisi metal bir soğutucu. Plastik soğutucular gibi ısı tutmuyor ya da ısınmıyor. Laptop soğutucusu alacaksanız seçiminizi malzeme kalitesine yönelik yapın.

Hala aynı derecelerde soğutuyor. Zaten olay fan değil metal stant olması. Evet Zalman NS-2000 aldım. Fanların RPM'inin veyahut sayısının soğutmaya çok fazla etkisi yok. Bu soğutucunun önerilmesinin sebebi malzeme kalitesi. Kendisi metal bir soğutucu. Plastik soğutucular gibi ısı tutmuyor ya da ısınmıyor. Laptop soğutucusu alacaksanız seçiminizi malzeme kalitesine yönelik yapın.

Vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkürler. Alacağım zaman malzemeye dikkat ederim.

Geri
Yukarı