Soğutuculu laptop standı önerisi

barky

Kilopat
Daha fazla  
Laptop ekranımın çok uzakta kalmasını önemlemek ve altında klavye kullanabilmek için soğutuculu bir laptop standı arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe sorun değil sadece kaliteli malzeme öneriniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunu kullanıyorum, işimi görüyor. Ayrıca standın uçlarından eşit yükseklikte iki parça koyarak stant ile zemin arasında ciddi bir boşluk bıraktım. Fanları da laptopun ısınan yerine doğru hizalayabiliyorum. Tabii mutlaka daha iyisi vardır. Kolay gelsin.

Rampage AD-RC4

Son düzenleme:
Soğutma performansı yeterli ,
Ömrü hala çalıştığı için uzun kabul edilebilir,
Malzeme kalitesi idare eder.

Arkadaşlar iyi güzel önermişsinizde ben nasıl bu standların altında klavye kullanıcam? Ben laptobu uzağa koymak istemiyorum

"Altında klavye kullanmak." burada ne demek istediğini anlamadım? Laptop'un kendi klavyesini mi kullanacaksın yoksa harici bir klavye mi kullanacaksın? Neredeyse tüm soğutuculu standların yüksekliği aynı zaten?

Altında klavye kullanmak derken gayet açık biçimde altında klavye kullanmak istiyorum. Laptopun havada durduğu soğutuculu stant arıyorum. Havada duran laptopun altındaki boşlukta harici bir klavye kullanmak istiyorum.

güncel hala arayiştayim

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı