Laptop soğutucusu tavsiyesi

youtube da bununla ilgili bir tanıtım izlemiştim fakat yorumları çok olumlu değildi maalesef

Hmm benim arkadaşım 4 aydır kullanıyor memnunum dedi sadece bilgisayarı tutan aparat kopmuş onun harici memnunum dedi.

İfadeler: ozr
Zalman nc2000 bulabilirseniz alın derim.
sanırsam çok eski olduğundan dolayı üretimi yok
bilgisayarım çok iyi değilken en azından güzel bir süs vermek istiyorum bu yüzden rgb bulunduranlardan istiyorum ama öneriniz için sağolun
Hmm benim arkadaşım 4 aydır kullanıyor memnunum dedi sadece bilgisayarı tutan aparat kopmuş onun harici memnunum dedi.
bilmiyorum fakat okuduğum yorumların çoğu ya geldiği gün iade ettim şeklindeydi ya da hiçbir artısı olmadığı yönündeydi

Ben de şu an maddiyattan dolayı kartonla hava girişini yukarda tutuyorum.
Soğutucularda yükseklik ayarlayabiliyoruz bu da kullanım konforu sağlıyor. Sirkülasyon konusunda da kendi bilgisayarım için teknik desteği arayacağım, farklı bakış açısı kazandırdınız teşekkürler

Ayakkabı kutusundan laptopuma özel soğutucu yaptım ben. İhtiyacım yoktu ama yine de bazen kullanıyorum. Mesela kendi fanı sağ tarafta; ben de ayakkabı kutusunun soluna tam işlemcinin altına fanı yerleştirdim. Üzerine conta yapıştırdım ki tüm havayı kasanın içinden alsın. Zaten her yeri ızgara, sorun olmadı. Sıcaklık ölçümü yapmadım ama çok işe yarıyor, bilgisayarın fanı daha az çalışıyor. Bazen hiç çalşmıyor

Bende şimdilik tavlayla yükseltiyorum en yakın zamanda soğutucu alacağım.

Dosya Ekleri

• DSC_0787.JPG
    93 KB · Görüntüleme: 30
Hocam hayal edemedim fotoğraf paylaşır mısınız?

Hocam hayal edemedim fotoğraf paylaşır mısınız?
Telefonda bu fotoğraf var, sadece fanın kenarlarına çubuk makarna gibi biraz kalın ve yumuşak bir conta taktım Biraz daha geliştiresim var. Onu da yaparsam paylaşırım

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    222 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…