Satılık/Takas Laptop Takaslı Sistem

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sistem toplayacaktım ancak laptopa alıştığımı ve zorlanacağımı düşünüyorum.

Laptop takası düşünüyorum, uygun fiyat veren olursa yine verebilirim. TEK TEK SATMIYORUM.

Sistem neredeyse tamamdı ancak bu fikir aklıma sonradan geldi, keşke önceden gelmiş olsaydı.
Öncelikle sistem parçalarını tanıtmak isterim ve birkaç bilgi vermem gerek.
Bazı parçaları ikinci el aldım, her şeyi detayıyla ekleyip kafanızdaki soru işaretlerini aşmaya çalışacağım :)

B450M-A PRO Max 3200 MHz (Sıfır alındı, hiç açmadım. Faturası, kutusu ve garantisi mevcut)

Sapphire RX 570 ITX 4 GB (İkinci el aldım ve gerçekten çok temiz. FurMark testlerine ve Benchmark testlerine soktum. Vidalardaki etiketler duruyor. Kutusu ve faturası mevcut.)

AMD Ryzen 5 1600 14nm (İkinci el aldım, arkadaş sıvı soğutmayla kullanmıştı (arkadaşız) ve YouTube'da incelemiş. Kutu, fatura ve garantiyi kaybettim dostlar...)

Corsair Vengeance LPX 3000 MHz 8 GB RAM (Önceki sistemimden. Garantisi ve kutusu mevcut.)

Gigabyte 240 GB SSD
(Sıfır alındı. Okuma yazma değerleri bildiğiniz gibi 540/500 civarlarında. Kutusu, faturası ve garantisi mevcut.)

Beko 60 Hz monitör (Eskiden alındı, klasik bir monitör. VGA girişli ve 20 İnç)

HDMI to VGA aparatını vs. de vereceğim.

Aldığım her parça gerçekten çok temiz, herhangi bir sıkıntınız olursa bozmadığınız takdirde iade alırım.
Evet dostlarım sistem bu :) Kafamda bir fiyat yok, tekliflerinizi söyleyebilirsiniz. Uygun teklif halinde numaramı vereceğim.
İstanbul-Ankara-Ordu şehirlerinde elden teslim olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı