Satılık Masaüstü GTX 970 Sistem - Laptop Takaslı

Ayyıldız6638

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumu masaüstüyle takas etmiştim. Masaüstü performansı iyi ama evi daraltıyor. 980M kullanan Monster ile takas kafa kafaya olur. 1060 kullanan Monster ile de üstüne ücret ödenerek takas edilir fakat üzerine verebilecek 1200 yada 1500 TL çıkarabiliyorum ve takas bulmam halinde detayları konuşuruz.

Anakart Asus Z97 Pro Gamer
İşlemci Intel i5 4570
RAM 2x4 Gskill 1866MHZ
HDD 1TB 7200RPM WD Blue
SSD 120GB Kingston
Monitör Asus VS228 Full HD
Ekran kartı MSI 4G GTX 970 256bit 4GB
Güç kaynağı 600watt 80plus
Kasa Zalman Z3 Plus

Aklınıza takılacak muhtemel noktalar var. RAM 8GB ama Sniper Ghost Warrior 3 oyununda maksimum kullanım 5GB'tan biraz fazla oldu. Halbuki oyunun sistem gereksinimi 8GB RAM. İşlemci i5 fakat GTX 970 ile darboğaz ihtimalinden uzak. Sitede aynı ekran kartı için 4460K ile darboğaz olur mu diye sorulmuş yapar diyen yoktu bildiğim kadarıyla. Bendeki 4570.

Arkadaşlar takas için nette çok dolaştım. 980M 8GB ve 256bit diye performansı GTX1070 ile eşdeğer diyerek ikinci el laptopa 9000 TL fiyat biçenden tutun, şuan satışta olmayan modellerin son satış fiyatını eski linklerle paylaşıp bir de özelleştirme yaptım diyerek GTX960M kullanan laptopa 5000 TL yazana kadar çeşit insanlar var. Takas istemeyip parayla alacak varsa benim bilgisayarın fiyatı 3400 TL. Pazarlık sünet. Fiyat düştü, güncelleme yaptım. Telefon: 0554 646 41 36

Son düzenleme:
Fiyat bu performans ve nesile göre yüksek.

Fiyat bu performans ve nesile göre yüksek.
Yardımcı olmak istediğinizi düşünüyorum, teşekkür ederim. Güncel olarak toplamak 5200 gibi bir fiyata ulaşıyor. Sistem toplayan arkadaşlar daha alt sistemlere 4000-4500 civarı para harcıyor. Fiyatın ideal olduğunu düşünüyorum ama nedenini açıklarsanız sevinirim. Ayrıca alıcı mısınız?

Yardımcı olmak istediğinizi düşünüyorum, teşekkür ederim. Güncel olarak toplamak 5200 gibi bir fiyata ulaşıyor. Sistem toplayan arkadaşlar daha alt sistemlere 4000-4500 civarı para harcıyor. Fiyatın ideal olduğunu düşünüyorum ama nedenini açıklarsanız sevinirim. Ayrıca alıcı mısınız?
Ben ürünü kullandığınız parçalardan hesaplamadım. Güncel teknolojide alacağınız performans olarak düşünüyorum. Evet eski parçalar pahalı fiyatları var doğru fakat bu fiyata güncel teknolojide güzel bilgisayar toplanabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum.

Ben ürünü kullandığınız parçalardan hesaplamadım. Güncel teknolojide alacağınız performans olarak düşünüyorum. Evet eski parçalar pahalı fiyatları var doğru fakat bu fiyata güncel teknolojide güzel bilgisayar toplanabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum.
Teşekkür ederim. Daha önce de fiyat indirmiştim ve mesajınızdan sonra da indirdim. Donanımı benimkilerden biraz daha iyi olan 3800 TL fiyatlı bir sisteme fiyat güzel demişsiniz ve monitör de yoktu galiba. GTX 1060 'lı sistem. Güncel teknoloji olarak performanstan bahsedecek olursak oyun anlamında benim sistemim 1060'dan 4-5 FPS daha aşağıda kalıyor. Fiyatı da monitörsüz olan bahse konu sistemden 400 TL aşağı verdim ve şuan gayet ideal. İşlemcim darboğaz yapmıyor ve RAMler oyunlarda tam kullanıma ulaşmıyor.
Ayrıca bu fiyata daha iyi bir sistem toplanır demişsiniz. Bu ihtimal zayıf görünüyor. Güncel tabir ettiğiniz sistem 1050 yada 1050ti kullanan bir sistemse bu kartlar GTX 970'e yaklaşamıyor. Bu kartlarla toplayacağınız sistem benim verdiğim fiyata düşemez.

Teşekkür ederim. Daha önce de fiyat indirmiştim ve mesajınızdan sonra da indirdim. Donanımı benimkilerden biraz daha iyi olan 3800 TL fiyatlı bir sisteme fiyat güzel demişsiniz ve monitör de yoktu galiba. GTX 1060 'lı sistem. Güncel teknoloji olarak performanstan bahsedecek olursak oyun anlamında benim sistemim 1060'dan 4-5 FPS daha aşağıda kalıyor. Fiyatı da monitörsüz olan bahse konu sistemden 400 TL aşağı verdim ve şuan gayet ideal. İşlemcim darboğaz yapmıyor ve RAMler oyunlarda tam kullanıma ulaşmıyor.
Ayrıca bu fiyata daha iyi bir sistem toplanır demişsiniz. Bu ihtimal zayıf görünüyor. Güncel tabir ettiğiniz sistem 1050 yada 1050ti kullanan bir sistemse bu kartlar GTX 970'e yaklaşamıyor. Bu kartlarla toplayacağınız sistem benim verdiğim fiyata düşemez.
Monitörünüzü fiyata dahil ettiğinizi fark etmemişim kusuruma bakmayın. Monitör harici fiyat öyleyse yüksek olduğunu düşündüm. Fiyat normal. Yükseltmeye açık olması teknolojileri yakalayabilmesi önemli. Güncel fiyat uygun. Hayırlı satışlar.

Monitörünüzü fiyata dahil ettiğinizi fark etmemişim kusuruma bakmayın. Monitör harici fiyat öyleyse yüksek olduğunu düşündüm. Fiyat normal. Yükseltmeye açık olması teknolojileri yakalayabilmesi önemli. Güncel fiyat uygun. Hayırlı satışlar.
Kusurluk bir durum yok. Yorum yaptığınız için sağolun. İlgilenip fikrinizi söylemeniz memnun etti.

Parça satışı var mıdır? Bir de SSD modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı