Laptop tarayıcıda donup kalıyor

mertttt33

Femtopat
Daha fazla  
Laptopum sadece tarayıcılarda belli bir süre kullandıktan sonra donuyor ve laptop on/off düğmesine basılı tutup kapatmak zorunda kalıyorum. Bunun da laptopa zarar verdiğini biliyorum o yüzden soruyorum bu sorunun kaynağı nedir? Başka uygulamalarda böyle olmuyor. Ne yapabilirim?

Laptopum sadece tarayıcılarda belli bir süre kullandıktan sonra donuyor ve laptop on/off düğmesine basılı tutup kapatmak zorunda kalıyorum. Bunun da laptopa zarar verdiğini biliyorum o yüzden soruyorum bu sorunun kaynağı nedir? Başka uygulamalarda böyle olmuyor. Ne yapabilirim?

Sistem özelliklerin ne?

Hocam günümüzde Chrome zaten mininmum 8 GB RAM istiyor ki tam randımanlı olsun onun haricinde eğer Celeron veya Pentium gibi uzak durulması gereken CPU varsa laptopta kasması gayet normal güç seçenklerinde performansı seçiniz veya nihai performansı açınız.

Geri
Yukarı